Sada náplní pro 3D pero 20 x 5m mixColor

Kód: 6471
Novinka
Neohodnoceno
229 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

ILAMENTOVÉ KAZETY DO 3D PERO - 30 KS. X 5M
KOMPLETNÍ SET   - 30 různých barev filamentů umožňuje vytvářet zajímavé projekty, což rozhodně ovlivňuje rozvoj dětí, kteří začínají své dobrodružství s 3D tiskem. Sada obsahuje 3 typy filamentů - normální, fosforeskující a fluorescenční.
DALŠÍ   SVĚTELNÉ A SVĚTELNÉ VERZE   - 2 filamenty mají fosforescenční vlastnosti a 5 fluorescenčních, což zvyšuje atraktivitu sady a umožňuje vytvářet zajímavé efekty v připravených projektech.
SPECIFIKACE   - počet kusů v sadě: 30, typ vlákna: PLA, rozměry 1 kusu (délka / průměr): 5 m / 1,75 mm.
PLA FILAMENT   - filamenty jsou vyrobeny z PLA (polyaktidu), který se vyznačuje vysokou odolností a umožňuje trvanlivost připravovaných projektů.
ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREV   - sada obsahuje až 30 barev, což zaručuje vytvoření zajímavých kompozic využitelných v různých typech projektů.

SPECIFIKACE
počet barev: 30
počet kusů v sadě: 30
typ vlákna: PLA
rozměry 1 položky (délka / průměr): 5m / 1,75mm
hmotnost 1 položky: ~ 14,5 g
hmotnost sady: 435 g
tavnost: 230°C

3D tisk je dnes nejen příležitostí k vytváření profesionálních konceptuálních návrhů, ale také způsobem, jak připravit prostorové umělecké projekty.   Kompletní sada vláken ve 30 různých barvách   vám umožní vytvářet zajímavé kompozice. Je ideálním startem pro ty, kteří začínají své zkušenosti s 3D pery nebo 3D tiskárnami.
Velké množství barev, fosforeskující a fluorescenční vlastnosti - můžete vytvořit zajímavé, poutavé vzory , které budou zářit i v noci.
Vlákna jsou vyrobena z PLA   (polyaktid), který se vyznačuje tím   vysoká životnost, zaručuje trvanlivost připravovaných projektů . Sada obsahuje až 30 barev, takže s použitím vhodného vybavení a vlastní fantazie můžete vytvořit skutečná umělecká díla.