Neohodnoceno

Dobble Cisla a Tvary

Karetní hra pro 1–5 hráčů, vhodné od 3 let, alespoň na 10 min hraní

Skladem (4 ks)
Kód: 5655
299 Kč –43 % 169 Kč
Kategorie: NOVINKY
Dobble Cisla a Tvary
Novinka Tip
299 Kč –43 %

Dobble 1-2-3

Chcete si užít porci neotřelé zábavy se svými kamarády nebo rodinou? Pak je společenská hra Dobble 1-2-3 přesně to pravé pro vás! S velice jednoduchými pravidly se nemusíte zdržovat dlouhým vysvětlováním, prostě kartičky rozbalíte a hrajete. Hlavním cílem v této verzi 1-2-3 je nalézt dva stejné symboly čísel či tvarů na různých kulatých kartičkách. Existuje hned několik herních stylů, jak se s Dobble zabavit a je jen na vás, který si vyberete, nebo zda si vymyslíte své vlastní. Hraní Dobble spolehlivě procvičí váš postřeh a zabaví 1-5 osob od 3 let. Díky skladnému balení si společenskou hru Dobble můžete vzít prakticky kamkoliv - zabavte se při cestování ve vlaku, trávení času ve škole, v družině nebo jen při trávení času s kamarády. Dobble je jasnou volbou, jak si rozradostnit den pořádnou porcí legrace.

Klíčové vlastnosti společenské hry Dobble 1-2-3

  • Velice zábavná postřehová hra kapesních rozměrů v praktické plechové krabičce, která je proto vhodná i na cesty
  • Originální verze 1-2-3 s obrázky geometrických tvarů a čísel
  • Spolehlivě procvičí váš postřeh a soutěživého ducha
  • Cílem je najít dvě kulaté karty se stejnými symboly rychleji než vaši protihráči
  • Na každé z 55 kartiček naleznete 8 obrázků
  • Díky mnoha stylům hraní se s Dobble nikdy nezačnete nudit
  • Zapojit se může 1-5 hráčů, přičemž více lidí znamená více zábavy
  • Jedno kolo svižné společenské hry Dobble 1-2-3 vás zabaví přibližně na 10 minut
  • Jednoduchý styl hraní a pestrobarevné obrázky tvarů a čísel zaujmou děti již od 3 let

Otestujte svou bystrost se společenskou hrou Dobble 1-2-3

Procvičte svůj postřeh s jednoduchou, ale přitom velice zábavnou společenskou hrou Dobble, nyní ve verzi 1-2-3 s obrázky geometrických tvarů a čísel. Díky pestrobarevným obrázkům a snadným pravidlům si ji oblíbí i ty nejmenší děti od 3 let. Základní princip spočívá v tom, že se po otočení kulatých kartiček snažíte nalézt dva stejné obrázky rychleji, než vaši protihráči. Budete bystřejší než kamarádi a posbíráte co nejvíce kartiček?

Několik herních stylů, které zaručí nekonečnou legraci

Společenskou hru Dobble 1-2-3 si můžete ozvláštnit hned několika způsoby hraní. Můžete například rozdat všem hráčům po jedné kartě obrázkem dolů a po zaznění signálu hráči naráz otočí své karty. Bod získá ten, kdo jako první pojmenuje shodný symbol na své kartě a na kartě v balíčku. Nebo opačnou verzi, kdy se namísto sbírání co největšího množství karet jich naopak snažíte zbavit. Můžete také hledat shodné symboly mezi kartami protihráčů a po nalezení umístit svoji kartu k dané osobě - zvítězí ten hráč, který se zbaví všech svých kartiček. Fantazii se s hrou Dobble 1-2-3 meze skutečně nekladou. Vymyslíte si své vlastní verze, jak Dobble hrát?

Zábava s Dobble 1-2-3 doma i na cestách

Hraní této neobyčejně zábavné a živé hry Dobble ve verzi 1-2-3 vás zabaví i pouze v jednom hráči, ale čím více vás bude, tím více legrace. Jedno kolo této svižné společenské hry vám zabere přibližně 10 minut, během kterých dokonale otestuje váš postřeh a soutěživost. Díky skladnému balení není problém zahrát si Dobble třeba ve škole nebo na výletě ve vlaku. S Dobble 1-2-3 se zkrátka nikdy nenudíte!