Neohodnoceno

Chytrá automatická bezdrátová kulma na vlasy

Chytrá automatická bezdrátová kulma Curlcode Tato automatická kulma je oproti obyčejným kulmám bezpečnější, protože nemá žádné horké destičky, kolem...

Skladem (2 ks)
Kód: 5669
999 Kč –40 % 599 Kč
Kategorie: NOVINKY
2CD35AFD EBAF 4864 83B3 62D578FDCCE8
Novinka Tip
999 Kč –40 %

Kompletní specifikace

Chytrá automatická bezdrátová kulma Curlcode

Tato automatická kulma je oproti obyčejným kulmám bezpečnější, protože nemá žádné horké destičky, kolem kterých by se vlasy obtáčely. Velkou výhodou je, že nehrozí žádné riziko popálení pokožky hlavy. Keramický povlak kulmy zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla při kulmování – vlasy se nepřehřívají a při stylingu se nepoškozují. Kudrny se tak krásně lesknou!

 

Kulma vás sama zvukovým signálem upozorní, že je lokna hotová. Teď můžete mít vlasy natočené už za 8 sekund! Tato kulma je opravdu chytrá! Můžete si zvolit směr natočení – pravé pro vlasy na pravé straně obličeje a levé pro vlasy na levé straně. Tato kulma snadno natočí i vlasy vzadu na hlavě, kam je normálně těžké dosáhnout. Stačí vzít pramen vlasů, kulma ho natáhne a natočí od kořínků po konečky. Lokny vzadu budou stejně krásné jako ty vepředu! Díky funkci automatického zachycení vlasů zvládne kudrliny natočit již od kořínků! Kulma Curlcode je bezdrátová! Nabijete jí pomocí přiloženého kabelu USB a vlasy si pohodlně natočíte kdekoli – třeba v autě.

Kulma zároveň funguje jako powerbanka, která vám může v krizové situaci zachránit baterii telefonu.

Kulma Curlcode měří pouze 20 cm, takže si ji snadno zabalíte do tašky nebo batohu. Natočte si vlasy v práci, ve škole nebo na cestách!