Novinka Tip Nejprodávanější

Set 3 pcs USTNICH NANO SILVER ROUSEK s aktivnim stibrem

1850
Neohodnoceno

Rouška s nejnovější nanotechnologií vás ochrání! Rouška je třívrstvá a má v sobě nanovlákno s aktivním stříbrem! Rouška je ze 100% bavlny!
Rouška je ideální pro dospělé! Vnější vrstva roušky je ze 100% bavlny, prostřední obsahuje nanofiltr a aktivní stříbro, které zaručuje nejvyšší stupeň ochrany roušek! Vnitřní vrstva je z pletené látky, která je velmi příjemná na obličej.
Antibakteriální technologie Nano stříbra
Stříbro je kov s mnoha aplikacemi , zejména antibakteriálními. S využitím této funkce byly do roušky integrovány nanočástice stříbra, aby se zvýšila schopnost deodorizace a omezení růstu plísní. Nano stříbrné částice mohou přitahovat bakterie a ničit jejich buňky.
Složení:
Vnější vrstva - Ochranná vrstva proti prachu a prostředkům v životním prostředí. Vyrobeno ze 100% bavlny s hustotou od 200 pramenů do 400 pramenů na 1 čtvereční palec.
Střední vrstva - Antibakteriální NANO stříbrno je vrstva, která má účinek až 93% vůči malým částicím skrz vnější roušky.
Vnitřní vrstva - Je bavlna TC, která je v přímém kontaktu s obličejem. Bavlněná látka je před výrobou roušky sterilizována.
Jednoduchá údržba
Roušky jsou vhodné pro opakované použití. Mikroorganismy včetně virů a bakterií, které se zachytí v nanovlákenném filtru, díky použitým nano částicím stříbra v krátkém čase zahynou. Proto s těmito rouškami můžete přečkat i velice dlouhé období. Při opakovaném použití roušky doporučujeme po dobu 10 minut máchat ve vodě o teplotě 40-70°C. Pokud je filtrační vrstva z nanovlákna porušená, není dále vhodná k použití. Celý návod na údržbu najdete níže.
INFO
Chraňte své okolí! Buďte zodpovědní! Noste roušku!
Specifikace:
Typ roušky: s nano filtrem a aktivním stříbrem
Materiál: 100% bavlna
Použitelnost: 30x s 93% účinností, poté se chová jako běžná rouška ze 100% bavlny
  • 459 Kč 160 Kč –35 %
  • (> 5 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: Roušky
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.